Subaru Forester Iv Nakładka Na Zderzak Czarna

0 Comments

Subaru Forester Iv Nakładka Na Zderzak Czarna. 325, 00 pln* * z podatkiem vat. W naszym sklepie odnajdzie się każdy.

SUBARU FORESTER IV LIFT 17 ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI
SUBARU FORESTER IV LIFT 17 ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI from archiwum.allegro.pl

Wykonana z wytrzymałego materiału abs. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szukasznakładka na zderzak subaru outback.

Subaru Forester Iv Od 2013 Nakładka Na Zderzak Z Zagięciem (Stal + Folia Karbonowa).

A czy plastikowa czy jakas tam to juz bez znaczenia (poza ceną). Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Idealnie dopasowana do kształtu zderzaka.

Do Czarnego Autka Jak Na Zdjeciu Zdecydowanie Wolalbym Czarna.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Subaru forester iv od 2013 nakładka na zderzak płaska tłoczona (stal) cena. Płaska nakładka na zderzak (stal) subaru forester iv.

325, 00 Pln* * Z Podatkiem Vat.

Płaska nakładka na zderzak (stal) subaru outback v. Subaru forester nakładka na zderzak nakładka na tylny zderzak do forestera nowy forester 2.0d. Nakładka na zderzak subaru outback.

142, 99 Pln* * Z Podatkiem Vat.

Subaru forester iv od 2013 nakładka na zderzak płaska tłoczona (stal) cena. Forester sports 2.5 n/a, at, lpg, abs, ebd, avcs. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

142, 99 Pln* * Z Podatkiem Vat.

Zeszłej zimy cofnąlem w słupek, na zderzaku zostal delikatny ślad, natomiast listwa pękła. W naszej ofercie znajdziesz nakładki progowe, listwy progowe, listwy ochronne zderzaka, nakładki na zderzak, listwy chrom grilla, listwy boczne samochodowe, bagażniki dachowe i boxy samochodowe oraz wiele więcej. Czarna ale w zasadzie zderzaki też czarne nie malowane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *