Mitsubishi Colt Popsute Wycieraczki Nie Odpala Auto

0 Comments

Mitsubishi Colt Popsute Wycieraczki Nie Odpala Auto. Mitsubishi colt wycieraczka przednia nie działa czasowo ciągle działa gdzie szukać przerywacza czasowego. Po jej zaswieceniu auto na pierwszym biegu nie wchodzi na obroty wyższe niż 1.5 tys.

Mitsubishi Colt Z30 1.1 B 2005r Stan BDB Serwis Mały
Mitsubishi Colt Z30 1.1 B 2005r Stan BDB Serwis Mały from sprzedajemy.pl

Witam od pewnego czasu mam problem z moim mitsubishi colt vi 1.3 2006 rok. Składanie ostatniej generacji odbywało się w japonii, holandii, we włoszech i w tajwanie. Mam problem i nie wiem, czy jest to związane z szyną can, czy może z radiem, a może z czymś jeszcze.

Witam Mam Problem Z Coltem 1.6 16V 1996 Zapala Się Kontrolka Od Katalizatora Podczas Jazdy I Przerwie Parę Razy Po Czym Jedzie Normalnie A Kontrolka Się Świeci, Natomiast Jak Się Go Zgasi, To Nie Za Każdym Razem Odpala.

Moj colt to import z japonii 2002 colt 1.4 mivec z automatyczna skrzynia buda taka mniej wiecej jak roczniki 2006. Początkowo był blisko powiązany z modelami mirage i lancer, które stanowiły czterodrzwiowe odmiany colta. Aby dobrać odpowiednią część do twojego auta, wejdź do naszego sklepu online, który jest czynny 24/7.

Przez Wiele Lat Najpopularniejszy Samochód Mitsubishi W Europie.

Prasowe / mitsubishi) oprócz benzyniaków w ofercie jest też diesel. Od cen nowych po oferty używanych. Witam mam mały problem z mitsubishi colt 97r.

Nie Wiem Czy Piszę W Dobrym Dziale,Ale Mam Problem Odnośnie Odpalenia Mojej Rakiety.od Czasu Zakupu Samochód Odpalał Jak Igła.jeżdżę Nim Praktycznie Codziennie.w Sobotę Z Rana Coś Dziwnie Nie Chciał Kręcić,Ale Za 2 Razem Poszedł.pod Wieczór Odpalił Mi Normalnie,Tylko Dziwnie Nim Rzucało Na Autstradzie Przy Prędkości 80Km/H (Co Wydawało Mi Się.

Po przejechaniu większej ilości kilometrów w ciągu dnia przy którymś odpaleniu zaświeca się kontrolka check engine na pomarańczowo. Próbowałem się podpiąć cdif2 ale nie widzi połączenia a gniazdo jest obd2 proszę. W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie.

Poniewaz To Samochod Importowany Prywatnie Z Japonii Posiada Jedynie Japonskie Numery Vin Ktore Nic Nie Daja W Europie.

Benzyna a mianowicie padła w nim pompa auto u mechanika pompa zrobiona ale dalej nie odpala mechanik Winny okazał się bezpiecznik eci(20a32v). Wyłącza wspomaganie powyżej 40 km/h

Użytkownik Szała Maria Ocenił Swój Model Na 5.00.

Mitsubishi colt vi został zaprezentowany w 2003 roku podczas. Witam od pewnego czasu mam problem z moim mitsubishi colt vi 1.3 2006 rok. Mitsubishi colt wycieraczka przednia nie działa czasowo ciągle działa gdzie szukać przerywacza czasowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *