Listwa Paliwa Nissan Primera P11

0 Comments

Listwa Paliwa Nissan Primera P11. Nissan primera p11 listwa zgarniająca przednia prawa | listwa zgarniająca przednia prawa do nissan primera p11 z 2000 r listwa oryginalna z demontażu kompletność jak na zdjęciu stan bardzo dobry | nissan \ primera \ listwy | oferujemy części blacharskie i mechaniczne takie jak zderzak czy błotnik. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NISSAN Primera P11 Topsport
NISSAN Primera P11 Topsport from www.geilekarre.de

Nissan primera p11 2000 2001 halogen prawy lub lewy.naprawiana. Zapraszamy na pozostałe nasze ogłoszenia prowadzimy głównie części do aut japońskich i. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Antena + Przewód Cena Za 1 Sztukę Marka:

Primera p11 pasuje do roczników: Nasza lista używanych części zamiennych jest regularnie przeglądana i aktualizowana, dzięki czemu dostępne są wszystkie wyświetlane części. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Renault Clio Iii Nissan 1.5 Dci Listwa Paliwa 80Tk.

Tu muszę dodać, że mam tzw. Filtr paliwa znajduje się w prawej części komory silnika. Nowa oryginalnie zapakowana pompa wspomagania układu kierowniczego.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Zapraszamy na pozostałe nasze ogłoszenia prowadzimy głównie części do aut japońskich i. Renault clio iii nissan 1.5 dci listwa paliwa 80tk. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupowanie Przez Ovoko.pl Pomoże Ci Zaoszczędzić Pieniądze, Ponieważ Ceny Części Napinacz Paska Klimatyzacji Dla Nissan Primera Zaczynają Się Już Od 10 €.

Mam problem z pompą wtryskowa zexel w primerze p11.mimo usunięcia tłoczka w zaworze odcinającym pompa nie pobiera paliwa.by wyeliminowac zapchanie filtra podałem paliwo z butelki.odkręciłem przewody od wtrysków i nic nie poszło.nastawnik dawki po przekręceniu zaplonu wychyla się i gdy wyłączam. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Oferujemy części zamienne do nissan primera hatchback (p11) 1.8 16v (114 km) benzyna tanio online.

Nissan Primera P11 2000 2001 Halogen Prawy Lub Lewy.naprawiana.

Stan taki jak na zdjęciach. Do tej operacji niezbędny będzie nam tylko śrubokręt płaski oraz kombinerki. Z demontażu auta sprowadzonego z niemiec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *