Kamera Cofania Mazda 3 3 2014 W Tylnej Klapie

0 Comments

Kamera Cofania Mazda 3 3 2014 W Tylnej Klapie. Montaż kamery naprawdę nie jest trudny. Rejestrator jazdy 7 cali hd ips z kamerą cofania.

Mazda5 CR LF 2005 2.0 GTA Wesoły Autobus na 18"
Mazda5 CR LF 2005 2.0 GTA Wesoły Autobus na 18" from www.mazdaspeed.pl

Mazda 3 sedan od 2009 r. W zależności od tego, jaki rodzaj kamery 6v lub 12v, można wykorzystywać napięcie +6 v z tego kabla, a dla kamery 12v należy podłączyć zasilanie kamery bezpośrednio do linii acc. Jest funkcjonalny, a zarazem bezpieczny dla użytkownika.

− + Add To Cart.

Proponuję jeszcze raz dokładnie przeczytać mojego posta wyżej. Złączka 5 mm aby połączyć kamerę z wiązkąadapterem zamiast standardowych chinchy 3. Mimo wszystko jak ktoś napisał we wcześniejszych postach zasilanie kamerki musi być cały czas tak aby system mógł ja wykryć.

Zobacz Inne Autoalarmy, Najtańsze I Najlepsze Oferty.

Z tego co pisali poprzednicy wynika że kable są, może to zależy też od rocznika. Rejestrator jazdy 7 cali hd ips z kamerą cofania. 0% of buyers enjoyed this product!

Poniżej Instrukcja Jak Zainstalować Kamerę Sinosmart W Samochodzie Mazda 3 Bm, Sedan, Skyenergy (Bez Wiązki W Klapie).

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Rejestrator jazdy w lusterku dvr z kamerą cofania. Jeden jest w gornym roku drugi to srodkowy dolny.

Kamera Cofania Pasująca Do /Rearview Car Camera Fits Too :

Ja mam mazde 3 2014 bm hb i ja mam inną kostkę w tylnej klapie c20 (20 pinów) a ta z linku to c12 (12pinów). Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Kamera cofania powinna być zasilana od linii acc (pierwszy obrót klucza), bo inaczej gniazdo video monitora będzie nieaktywne.

Bmw X3 F25 Przycisk (Mikrostyk) Klamki Tylnej Klapy Bagażnika Z Otworem Na Kamerę Cofania | 1.

Nie jestem elektrykiem, elektronikiem i innym elektro a poradziłem sobie z tym bez większych kłopotów. Camera juz chodzi trzeba sie wpiac w styczke e, na 3 pinach nie ma napiecia i w 2 z nich trzeba sie wpiac. Kamera cofania mazda najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *