Jak Podłączyć Światła Wstecznego W Jeep Grand Cherokee Wk

0 Comments

Jak Podłączyć Światła Wstecznego W Jeep Grand Cherokee Wk. Oznacza to, że obsłuży do około 350w. Jeep cherokee przepływomierz 2.5 td 97rok.

Jeep Grand Cherokee Wh/Wk Lampa Prawa Tylna - 7622987441 - Oficjalne Archiwum Allegro
Jeep Grand Cherokee Wh/Wk Lampa Prawa Tylna – 7622987441 – Oficjalne Archiwum Allegro from archiwum.allegro.pl

W niektórych modelach jeepa cherokee, w zależności od roku produkcji, możesz mieć ściemniacz, który moduluje intensywność światła z deski rozdzielczej twojego jeepa cherokee, co oznacza, że z pewnością nie chodzi o żarówki. W grand cherokee z 98, ten sam silnik, przepływomierz z 4 pinami. Wymiana zajmuje bardzo nie wiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia ich zamiennikiem led.

I Bardzo Trudno Gdziekolwiek Znaleźć Jakieś Informacje W Tym Temacie.

W niektórych modelach jeepa cherokee, w zależności od roku produkcji, możesz mieć ściemniacz, który moduluje intensywność światła z deski rozdzielczej twojego jeepa cherokee, co oznacza, że z pewnością nie chodzi o żarówki. Żarówki przeznaczone są dla samochodów audi a4 b7 w których jako światła cofania stosowane są tradycyjne żarówki p21w. Kupiłem jeepa grand cherokee 5.7 hemi z 2006r i mam problem z wstecznym biegiem.

Oznacza To, Że Obsłuży Do Około 350W.

Całą wiązkę jest jak podłączyć do tego modułu, za to zupełnie nie wiem jak i gdzie podłączyć ten moduł. Są to 4 czujniki z tyłu. Fabrycznie montowany hak class iv (opcja) jest dla mnie nie do zastąpienia.

Jeep Grand Cherokee Ii Wj [Wk] Brak Biegu Wstecznego Witam Bardzo Serdecznie.

Coś może mu dolegać, czy raczej norma. Na jałowym 1,35v, koło 2500rpm jakieś 2.5v na 4 pinie. System dalej działa przez słuchawki z tylu.

Optymalna Widoczność To Nieodzowny Element Zapewniający Ci Bezpieczeństwo Podczas Jazdy.

W grand cherokee z 2005r. 1 + stały niezależny od stacyjki (gruby przewód) 2 kierunkowskaz prawy 3 masa stała (cienki przewód) więc to jest sterowanie jakiegoś odbiornika i zapewne po włączeniu A scislej pisząc to go nie ma.

W Grand Cherokee Z 98, Ten Sam Silnik, Przepływomierz Z 4 Pinami.

Jeep grand cherokee bra wk iii wk 3.0 crd brak światła drogowego w prawej lampie. Ani nie widać żeby były z niego jakieś wyjścia dalej, ani też w istniejącym module w samochodzie nie widać miejsca do wpięcia. Wygląd końcowy po wymianie w grand cherokee wk 2005r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *