Jak Odblokować Radio Volvo Hu Po Wpisaniu 3 Razy Złego

0 Comments

Jak Odblokować Radio Volvo Hu Po Wpisaniu 3 Razy Złego. Po załączeniu pochodzi przez moment i tyle, więcej sie nie załączy. Radio wyświetla napis kod.posiadam kod ale jak go wpisac ?jest cztero cyfrowy.kiedy wciskam klawisz 1 to wyświetla 1 po następnym wciśnięci 1 wyskakuje dróga jedynka.czy volvo ma jakiś inny system wpisywania kodu ?prosze o pomoc i porade czy to usterka radia ?

Kod-Radia.pl | Facebook
Kod-Radia.pl | Facebook from www.facebook.com

Podobne tematy do odblokowanie radia w volvo typ s 40 po 3 krotnym wprowadzeniu złego kodu. Niezbędnym elementem będzie ustalenie numeru serial. Witam, mam taki oto problem z radiem jak w temacie, otóż gdy wymieniałem akumulator radio poprosiło mnie o wpisanie kodu ale nie miałem czasu i go nie wpisałem, no i dziecko bawiło sie radiem w samochodzie i je zablokowało :cry:.

Proszę, Dodaj Wyjątek Dla Www.elektroda.pl Do Adblock.

Zazwyczaj umieszczany jest na górnej lub bocznej części naszego radioodbiornika. A zmieniarki tej tylnej jakos nie widzi spr czy sa podlaczone przewody ale w radiu wszystkie kostki powpinane. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Ilustrowana Instrukcja Krok Po Kroku:jak Ustawić Polskie Menu W Volvo S60.Pdf.

Niezbędnym elementem będzie ustalenie numeru serial. Witam, szukam rozwiązani do pewnego problemu. Opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat:

Napis (Off) Zniknie I Pojawi Się Wbijanie Kodu.

Przecież nie może być popsute bo to nowa ciężarówka. Cześć mam problem niemoge uruchomić radyjka w volvo v40. Jeśli ta metoda nie da pozytywnego rezultatu, naciśnij przycisk exit i wykonaj instrukcje podane w punkcie powiązywanie twojego volvo z urządzeniem bluetooth®.

Nie Wiem Jak Odpalic Audio Bo Do Wyboru Mam Tylko Radio Am Fm, Cd Ale Te W Radiu 4 Plyty, Tv.

Musisz zostawic auto na 2h w pozycji postojowej. Spróbuj wyjąć radio, czasem kod zapisany jest na radiu jeżeli było dane do rozkodowania. Cd w volvo v70 nie czyta płytek(tylko orginały)prosze help:) mam radio orginalne volvo model hu.w radiu 2deck jest zarowno kaseta jak i zmieniarka na kieszen z 3 plytami.radio jest zamontowane w aucie volvo v70 rok 1998.laser byl czyszczony ale mimo wszytko czyta tylko orginaly bez problemow ale nie czyta kopi.probowalem kopiowac na nosnikach dorej.

Tzn Przekręc Kluczyk Na Pierwszą Pozycje (Tak Żeby Zapaliło Się Off Na Radiu) I Odczekaj Max 2 H.

Słyszałem, że radion trzeba wsadzić na kilka godzin do zamrażarki i jakiś tam system od kodowania ulegnie zniszczeniu i problem z głowy. Zmienia się tylko podświetlanie klawiszy Witam, mam taki oto problem z radiem jak w temacie, otóż gdy wymieniałem akumulator radio poprosiło mnie o wpisanie kodu ale nie miałem czasu i go nie wpisałem, no i dziecko bawiło sie radiem w samochodzie i je zablokowało :cry:.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts