Hyundai Getz Blokada Zamka Drzwi

0 Comments

Hyundai Getz Blokada Zamka Drzwi. 1 086 cc, skrzynia biegów: Czarny metalik i bez lampy przeciwmgielne:

Drzwi prawe Hyundai getz lift 2005 Zaduszniki Sprzedajemy.pl
Drzwi prawe Hyundai getz lift 2005 Zaduszniki Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

⭕ hyundai getz sprowadzony z niemiec od pierwszego właściciela , który posiadał pojazd od nowości stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry wnętrze czyste i zadbane wyposażenie: Problem jest taki, że losowo zdarzają się sytuacje, że za pomocą pilota od autoalarmu mogę tylko zamknąć lub otworzyć drzwi kierowcy, pozostałe drzwi oraz bagażnik pozostają zamknięte. Zderzak przedni dla hyundai getz z sierpień 2007 z typ silnika:

Części Używane Do Hyundai Getz Wyłącznik Wstrząsowy / Uderzeniowy Odcinający Dopływ Paliwa Online☑️!

Auto w potrzebie części dla ciebie kupuj w korzystnej cenie zamek centralny dla hyundai getz (tb) 1.1 g4hd 67 km, 2005 ️ w naszym sklepie online możesz tanio kupić centralny zamek po stronie pasażera, z przodu z lewej i inne Włącznik dodatkowej blokady znajduje się na obrzeżu drzwi tylnych. Wykorzystując posiadaną wiedzę, wykonujemy odpowiednie czynności, które.

Wykorzystując Posiadaną Wiedzę, Wykonujemy Odpowiednie Czynności, Które.

Problem jest taki, że losowo zdarzają się sytuacje, że za pomocą pilota od autoalarmu mogę tylko zamknąć lub otworzyć drzwi kierowcy, pozostałe drzwi oraz bagażnik pozostają zamknięte. Czarny metalik i bez lampy przeciwmgielne: Włożyć kluczyk do zamka awaryjnego, a następnie zablokować drzwi, przekręcając kluczyk do położenia poziomego.

⭕ Hyundai Getz Sprowadzony Z Niemiec Od Pierwszego Właściciela , Który Posiadał Pojazd Od Nowości Stan Techniczny Jak I Wizualny Bardzo Dobry Wnętrze Czyste I Zadbane Wyposażenie:

Jest to bardzo przydatne, aby mieć pewność, że twój samochód jest zamknięty, zwłaszcza z daleka. Author redactor3 reading 5 min published by 26.12.2021. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

1 086 Cc, Skrzynia Biegów:

Getz na czesci najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Zderzak przedni dla hyundai getz z sierpień 2007 z typ silnika: Auto odpalone, zakodowany nowy tp immo , drugi kluczyk i stacyjka, dopasowana wkładka zamka drzwi kierowcy do nowego kluczyka, dołożony centralny zamek z pilota i temat zamknięty.

Czesciauto24.Pl Zapewnia Hyundai Getz Tb Mechanizm Zamka Drzwi Wysokiej Jakości W Najbardziej Atrakcyjnych Cenach.

Moje auto ma iq, czyli kiedy samochód myśli za ciebie podczas prowadzenia samochodu, nasz mózg wykonuje pracę, która pozwala nam bezpiecznie przemieścić się z punku a do punktu b. Kupiłem drugi kluczyk z stacyjką, zakodowałem immo i darowałem sobie próbę stawiania sterownika na immo off. 19,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts