Honda Civic Ufo Jak Rozebrać Lusterko Boczne

0 Comments

Honda Civic Ufo Jak Rozebrać Lusterko Boczne. Witam, trafił mi się do naprawy moduł składania lusterek w hondzie civic tzw. Honda civic ufo jak rozebrać lusterko boczne.pdf automatyczne domykanie lusterek bocznych przy zamykaniu samochodu, wykonane dzięki szczególne podziękowania dla hgt więcej informacji na te.demontaż obudowy lusterka zewnętrznego civic ufo forum sckp używa plików cookie w celu m.in.

Honda Civic VIII UFO Automatyczne składanie lusterek YouTube
Honda Civic VIII UFO Automatyczne składanie lusterek YouTube from www.youtube.com

Honda civic viii ufo lusterko zewnętrzne prawe 9p. Honda civic viii ufo automatyczne składanie lusterek venatr. Lusterko zewnętrzne online w niskiej cenie strona zabudowy:

Spróbuję Rozebrać Lusterko To Może Coś Się Wyjaśni.

Dla lusterek regulowanych elektr., składane elektrycznie, niesferyczny, ogrzewana Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta pamiętaj o sprawdzeniu faq. Bezpiecznika do samego migacza to nie znalazłem.

Witam, Trafił Mi Się Do Naprawy Moduł Składania Lusterek W Hondzie Civic Tzw.

Ilustrowana instrukcja krok po kroku:jak rozebrać lusterko honda civic.pdf. Lusterko zewnętrzne online w niskiej cenie strona zabudowy: Stan używany producent części honda oe.

Pomijamy Już Fakt, Że Policjant Może Ukarać Nas Mandatem.

Chyba padły diody, bo rozebrałem lusterko i podpiąłem pod drugą stronę i też nie działają, a te z przeciwnej działają po tej stronie. Jeden wydłubałem ładnie ale przy drugim niestety uszkodziłem przekaźnik. Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty.

Honda Civic Lusterko Prawe Jak Rozebrac Prawe Lusterko Elek.

Jak rozebrać lusterko honda civic ufo.pdf. Teraz możemy montować nowy wkład. Jak w temacie, honda vii z 2001r.

Honda Civic Viii Ufo Lusterko Zewnętrzne Prawe 9P.

Rozebranie lusterek to 30 sek pracy a już będziesz miał więcej wiedzy co robić dalej. Honda civic viii.automatyczne domykanie lusterek bocznych przy zamykaniu samochodu, wykonane dzięki szczególne podziękowania dla hgt więcej informacji na te.bezpiecznik to jest bodajże nr 36(10a pod deska rozdzielczą) ,a jak nie. Wzmacniacz tryb awaryjny.witajcie koledzy i koleżanki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *