Hodzi Tylko Jeden Wentylator Honda Civic Ufo

0 Comments

Hodzi Tylko Jeden Wentylator Honda Civic Ufo

Hodzi Tylko Jeden Wentylator Honda Civic Ufo. Jak przekręce pokrętłem na maksymalną temperaturę to bucha gorącem. Honda civic viii ufo automatyczne składanie lusterek venatr.

Hodzi Tylko Jeden Wentylator Honda Civic Ufo
Honda Civic Typer R EP3. Takich już nigdy nie będzie from automotyw.com

Jakieś 2 dni temu jechalem autostradą z prędkością zbliżoną do maksymalnej tego auta na włączonej klimatyzacji. Porównuję te auta pod każdym możliwym względem moglibyście mi dać jakieś rady zastanawiam się też nad klimatyzacją tzn. Mam u siebie w aucie taki problem że dmuchawa w kabinie albo grzeje na max albo wogóle nie grzeje tj.

Pika Z Licznika I Załącza Wentylator Też Ten Mały.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Jakieś 2 dni temu jechalem autostradą z prędkością zbliżoną do maksymalnej tego auta na włączonej klimatyzacji. Witaj na forum stowarzyszenia civic klub pl aby móc w pełni korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw zarejestruj się już dziś.

Wczoraj Byłem Na Serwisie Klimy.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Porównuję te auta pod każdym możliwym względem moglibyście mi dać jakieś rady zastanawiam się też nad klimatyzacją tzn. Jak minimalnie zmniejszę np nastawię na 27 stopni to już leci zimne.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Gość powiedział, że było 1/3 czynnika, sprzęt mają więc pomijam źle wykonany serwis. Cześć, mam pewien problem i nie mam pojęcia od czego zacząć sprawdzanie. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Demontaż silnika dmuchawy w viii gen sedan. Wyłączyłęm klime i zostawiłem auto na jałowym. A honda civic 1.6 vtec (110km) 2004 r.

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Gra jest warta świeczki bo dzięki kilku prostym. Pokręciłem trochę nawiewem przy wyciągniętym filtrze trochę go przeczyściłem i brzęczenie ustało ale na pewno tam jest dalej pełno śmieci. Zewnętrznej) co do oleju to jest tylko w spręzarce i niemoże krążyć razem z tzw.freonem a dokładnie r213a.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts