Gdzie Jest Czujnik Temperatury Zewnętrznej Honda Crv

0 Comments

Gdzie Jest Czujnik Temperatury Zewnętrznej Honda Crv. Układ elektryczny, zapłon części samochodowe na allegro.pl. Czujnik jest użyty w wersji w metalowej hermetycznej obudowie i pracuje całość już dobre dwa lata bez zarzutu.

CZUJNIKI PARKOWANIA HONDA CRV III 39680SHJA61
CZUJNIKI PARKOWANIA HONDA CRV III 39680SHJA61 from archiwum.allegro.pl

Sprzedaż zakończona ,,, oferta od oficjalnego sklepu nty. Czujnik jest dwupinowy i usytuowany jest pomiędzy zderzakiem a chłodnicą. A czujnik temperatury zewnętrznej jest ok pokazuje normalną temperaturę czy świruje bo jak jest czujnik walnięty to i klima świruje.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

A czujnik temperatury zewnętrznej jest ok pokazuje normalną temperaturę czy świruje bo jak jest czujnik walnięty to i klima świruje. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln Układ elektryczny, zapłon części samochodowe na allegro.pl.

Hondy To Japońskie Samochody, Które Cieszą Się W Polsce Ogromną Popularnością.

1.5° c , a na zewnątrz jest 27°c co też mnie niepokoi. Czujnik temperatury zewnętrznej bmw e38 e39 e46 x5. [audi/vw] podłączenie pinów czujnika temperatury zewnętrznej.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Co więcej, koncern hondy może pochwalić się największą w skali światowej produkcją silników, my natomiast skoncentrujemy się na współpracy silnika hondy z filtrem cząstek stałych dpf, opisując możliwości wypalania sadzy. Czujnik jest dwupinowy i usytuowany jest pomiędzy zderzakiem a chłodnicą. Oj bardzo by mi to pomogło w dodatku czujnk oleju pokazuje temp.

Tematy O Czujnik Temperatura Powietrza Honda, Czujnik Temperatury Powietrza, Emulator Czujnika Temp.

Ovoko.pl oferuje 2 pozycje w tej kategorii. Teraz pojawia się moje pytanie: Będę wymieniać w audi a6 2.5tdi 8z0 820 535.

Bmw E39 E46 E60 E90 X5 Czujnik Temperatury Wtyczka.

Nasza lista używanych części zamiennych jest regularnie przeglądana i aktualizowana, dzięki czemu dostępne są wszystkie wyświetlane części. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Sprzedaż zakończona ,,, oferta od oficjalnego sklepu nty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *