Ford Focus C Max Opony Rozmiar

0 Comments

Ford Focus C Max Opony Rozmiar

Ford Focus C Max Opony Rozmiar. W innych modelach spotkamy goodyear f1 asymmetric 3 (nowy ford puma), michelin alpin 6 (zimowe, ford focus), continental. Wymiana opon w twoim samochodzie marki ford na opony idealnie do niego dopasowane jest absolutnym priorytetem tam gdzie liczy się bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i trwałość opon.

Ford Focus C Max Opony Rozmiar
Ford Focus CMAX zdjęcie Mój pierwszy samochód ) Ford from www.forumsamochodowe.pl

Do forda focusa, w zależności od wersji, fabrycznie montuje się opony w rozmiarach: Ford performance ściśle współpracuje z michelin w zakresie doboru opon do swoich samochodów. Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie jakie opony pasują do samochodu ford focus.

205/55 R16, 215/45 R17, 225/40 R18.

Rozmiar tego co szukam to 215/50/17. Ford focus hatchback iii fl. Mamy więc możliwość montażu opon na felgi o średnicach 15, 16, 17 lub 18 cali.

Do Forda Focusa, W Zależności Od Wersji, Fabrycznie Montuje Się Opony W Rozmiarach:

W samochodach tej dywizji możemy spotkać opony takie, jak michelin pilot sport 4s i michelin pilot sport cup 2. 175/70 r14, 185/65 r14, 185/65 r14, 195/60 r15, 195/65 r15, 205/55r16, 215/45 r17. Ze względu na rozmiar felg, mogą być stosowane inne rozmiary opon.

Ford Performance Ściśle Współpracuje Z Michelin W Zakresie Doboru Opon Do Swoich Samochodów.

Dobrze dobrany rozmiar ogumienia do modelu i typu auta jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Podany niżej rozmiar seryjny pochodzi z fabrycznego wyposażenia pojazdu z felgami. Przy szer 175 nie ma nad czym się zastanawiać.

Rozmiar Uzależniony Jest Od Roku Produkcji, Generacji Oraz Wariantu Silnika Posiadanego Auta.

Podany niżej rozmiar seryjny pochodzi z fabrycznego wyposażenia pojazdu z felgami. Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie jakie opony pasują do samochodu ford focus. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin.

Obecnie Jeżdżę Na Goodyear Ultragrip I.

Wymiana opon w twoim samochodzie marki ford na opony idealnie do niego dopasowane jest absolutnym priorytetem tam gdzie liczy się bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i trwałość opon. W niektórych wersjach wyposażenia, m.in. Przedstawiamy zestawienie rozmiarów opon pasujących do samochodów ford focus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts