Czujnik Tmperatury Wody Kia Ceed 1.6

0 Comments

Czujnik Tmperatury Wody Kia Ceed 1.6. Kia / ceed / ceed ii __ vin:_u5yh*****(07. Komputer silnika widzi temperaturę na zewnątrz.

Czujnik temperatury płynu chłodzącego Hyundai Accent
Czujnik temperatury płynu chłodzącego Hyundai Accent from www.auto-truck3.pl

Po odłączeniu aku na chwilę wyświetla błąd czujnika po czym brak wskazania, jak gdyby ta wersja nie miała czujnika. Zalecamy, by system został sprawdzony przez autoryzowanego sprzedawcę kia. Moje auto nie odpala czasem, na popycha idzie odrazu.

Moje Auto Ma Iq, Czyli Kiedy Samochód Myśli Za Ciebie Podczas Prowadzenia Samochodu, Nasz Mózg Wykonuje Pracę, Która Pozwala Nam Bezpiecznie Przemieścić Się Z Punku A Do Punktu B.

Temperatura silnika 1.6 crdi 115km. Kia / ceed / ceed ii __ vin:_u5yh*****(07. Komputer silnika widzi temperaturę na zewnątrz.

Mam Kia Ceed 1.6 Crdi Z 2010 Roku.

Kupuj w korzystnej cenie czujnik, cisnienie doładowania dla kia cee‘d i kombi (ed) 1.6 crdi 115 d4fb 115 km, 2007 w naszym sklepie online możesz tanio kupić czujnik ciśnienia turbiny chłodnica powietrza doładowującego, kolektor dolotowy i inne Czujnik temperatury tzw rezystor klimatyzacji znajduje się w obudowie nie pamiętam ale chyba parownika klimatyzacji,który znajduje się pod schowkiem przy fotelu pasażera. Wygląda to tak, że nagrzewam świece przez jakąś minutę i.

Aku Odpada Bo Kręci, Wtedy Miga Kontrolka Engine I Immo.

Zalecamy, by system został sprawdzony przez autoryzowanego sprzedawcę kia. Rozrusznik też raczej chodzi prawidłowo. #1 26 lut 2018 15:15.

Nie Wyświetla Jej Tylko Licznik.

Wykorzystując posiadaną wiedzę, wykonujemy odpowiednie czynności. Mam wielki problem z odpalaniem auta na mrozie. C1fl sw, 1,6 on 115km 2010, l.

Jednoznacznie Wskazuje To Na Zalewnie Silnika.

Może miał ktoś podobny problem. Czujnik został polany wodą i w trakcie jazdy pozamarzało wszystko i przy cofaniu piszczało niemiłosiernie. Auto w potrzebie części dla ciebie kupuj w korzystnej cenie czujnik temperatury dla kia cee‘d i kombi (ed) 1.6 crdi 128 d4fb 128 km, 2010 ️ w naszym sklepie online możesz tanio kupić sonda temperatury góra, z przodu, zewnętrzny i inne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts