Citroen C3 Air Cross Dane Techniczne Opinie

0 Comments

Citroen C3 Air Cross Dane Techniczne Opinie. Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce. Ale chyba nie do końca pogodził się ze zmianą wizerunku i przemycając bokiem kilka cech.

Citroen C3 Aircross - Opinie, Test, Recenzja. "O! Jaki Fajny Kolor!"
Citroen C3 Aircross – Opinie, Test, Recenzja. "O! Jaki Fajny Kolor!" from moto.pl

Citroen c3 aircross 1.6 bluehdi 99km (dv6fd) 3839. Jego rozstaw osi to 253,9 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 300 litrów, a. Gdyby ktoś opowiedział mi dekadę temu o nieistniejącym wtedy rynku małych crossoverów i zapytał, który z producentów będzie jego liderem, bez wahania odpowiedziałbym, że citroën.spójrzcie tylko na samochody, które dotychczas robili.

Może Trudno W To Uwierzyć, Ale Są To Wartości Porównywalne Z Pierwszą Generacją Renault Scenic’a!

Citroen c3 z silnikiem 1.1 l to typowe auto miejskie o przeciętnych osiągach. Szukasz miejskiego crossovera, a produkty grupy volkswagena są dla ciebie zbyt nudne? Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce.

Być Może Powinieneś Się Zainteresować Jakimś Autem Z Francji.

Szukasz miejskiego crossovera, a produkty grupy volkswagena są dla ciebie zbyt nudne? I całe szczęście filip buliński • 12 miesięcy temu • 6 komentarzy citroën c3 aircross miał zastąpić kombivana c3 picasso i jednocześnie wpisać się w crossoverowy trend segmentu b. Renault megane scenic mierzył 4.168 mm (był więc o 1,4 cm dłuższy od c3 aircrossa) i miał 2.580 mm rozstawu osi (a więc o 2,4 cm mniej!).

Baza Z Danymi Technicznymi Samochodów Marki Citroen.

Amatorzy szybszej jazdy powinni zdecydować się na mocniejszy silnik, np. Gdyby ktoś opowiedział mi dekadę temu o nieistniejącym wtedy rynku małych crossoverów i zapytał, który z producentów będzie jego liderem, bez wahania odpowiedziałbym, że citroën.spójrzcie tylko na samochody, które dotychczas robili. Ale chyba nie do końca pogodził się ze zmianą wizerunku i przemycając bokiem kilka cech.

C3 Aircross Zyskał Nowocześniejszą Twarz, Poprawione Wnętrze I Lepsze Multimedia, Zachowując Przy Tym Gamę Silników, W Której Wciąż.

Jego rozstaw osi to 253,9 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 300 litrów, a. Znajdziesz tu informacje o silniku (moc, pojemność, moment obrotowy itp.), wymiarach nadwozia, spalaniu (trasa / miasto / średnie), osiągach, ukałdzie hamulcowym i jeszcze wielu innych parametrach które dotyczą tego modelu. Twoja opinia zostanie opublikowana po zaakceptowaniu przez administratora informacje o silniku.

C3 W Podstawowej Wersji Wyposażenia X Ma M.in.

Paleta dostępnych jednostek napędowych obejmuje 2 silniki benzynowe i 2 wysokoprężne. Citroën c3 aircross ma 4.154 mm długości i 2.604 mm rozstawu osi. 2 poduszki powietrzne, centralny zamek i funkcję automatycznego włączania świateł awaryjnych w razie nagłego hamowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *