Automat E60 Bmw Przeciaga Skrzynia Na Zimnym

0 Comments

Automat E60 Bmw Przeciaga Skrzynia Na Zimnym. A w automacie 7 s. Bmw series 5 e60 e61 e60 525i skrzynia automat szarpie po nagrzaniu film.

OKAZJA BMW E60 / E61 525d 177KM automat klima skora
OKAZJA BMW E60 / E61 525d 177KM automat klima skora from sprzedajemy.pl

Posiadam sharana z 2002r 1.8t z automatem , skrzynia. Mianowicie na zimnym silniku (skrzyni) problem nie występuje, dopiero po rozgrzaniu, przejechaniu kilku kilometrów przy dojeżdżanie np. Nie ma w zasadzie znaczenia.

Automat To Skomplikowana Skrzynia, Ktorej Na Sucho Sie Nie Sprawdzi (Chodzi Tylko Z Olejem, Ktory Napedza Pompa Oleju W Skrzyni) Co Utrudnia Jednoznaczna Diagnoze.

Bmw e39 3.0d automat polift. Automat e60 szarpie na zimnym silniku. Ci pierwsi cenią komfort i płynność jazdy, zwłaszcza w mieście.

Nie Znam Jej Historii Ponieważ Samochód Kupiłem Już Z Uszkodzoną Skrzynią.

Mój problem związany jest z automatyczna skrzynią biegów. Mechanicznie w bardzo dobrym stanie, silnik pracuje równo, skrzynia biegów zmienia biegi idealnie na zimnym jak i na rozgrzanym silniku. Jeśli cię to drażni to podbij sobie bieg tiptroniciem.

Wydaje Mi Się Że Jeżeli Silnik Jest Zimny To Przez 5Min Jest W Porządku Później Nasila.

Do skrzyżowania jest szarpnięcie przy hamowaniu, zbiciu przez skrzynie biegu. Moim zdaniem to nie zmieniaj oleju nie pomoże miałem e36 wymieniłem olej i dalej to samo przeciągała, teraz mam e38 też przeciąga na zimnym, mam e46 też na zimnym trochę przeciągnie, chociaż każdy inaczej przeciąga takie moje odczucie. Drudzy twierdzą, że automatyczna zmiana przełożeń odbiera przyjemność z jazdy polegającą na.

Mianowicie Na Zimnym Silniku (Skrzyni) Problem Nie Występuje, Dopiero Po Rozgrzaniu, Przejechaniu Kilku Kilometrów Przy Dojeżdżanie Np.

Jak jest rozgrany to swietnie pracuje zmienia biegi na. E60 545i 04' + e91 320ded 11' góra. Gdy doda sie wiecej gazu na 3 auto wskakuje na obroty, ale nie jedzie i po chwili spada z obrotow i jest szarpniecie a nastepnie wlacza sie tryb awaryjny.

Jako ,Że W E39 I E60 Mamy Inteligentne Skrzynie Ten Proces Powinien Działać.

Posiadam sharana z 2002r 1.8t z automatem , skrzynia. Za wszystkie pomocne rady dzięki z góry. Ta różnica bierze się tak naprawdę niemalże wyłącznie ze startu, który jest jedną z największych wad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *