Zbiornik Płynu Chłodniczego Peugeot 307

0 Comments

Zbiornik Płynu Chłodniczego Peugeot 307. Czasami zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego zaczyna przeciekać. Stan używany producent części peugeot oe.

1323CT ZBIORNIK PŁYNU CHŁODNICZEGO CITROEN NEMO,P BIPPER 1.4
1323CT ZBIORNIK PŁYNU CHŁODNICZEGO CITROEN NEMO,P BIPPER 1.4 from frauto.pl

W wymianie tych części pomogą ci nasze porady i filmiki instruktażowe. ( peugeot 307 ) ubytek płynu chłodniczego w zbiorniczku wyrównawczym. ( peugeot 508 ) pojemność zbiornika fap.

Niedrogie Zbiornik Płynu Chłodniczego Dla Peugeot 307 Sw (3H) 2002 Oferuje Nasz Sklep Internetowy Oferujemy Ogromny Wybór Wszystkich Typów Zbiorniczek Wyrównawczy Płynu Chłodzącego Peugeot 307 Sw, Akcesorii Ssamochodowych I Części Wysokiej Jakości

Peugeot partner 1.6 hdi, jaki to przewód od płynu chłodniczego? Płyn można wlewać przez zbiornik wyrównawczy. Z klimą trochę się rozpisałem, ale proszę przeczytajcie całość i pomóżcie!

Sugerowana Cena Producenta 85,05 Pln.

W niektórych modelach, takich jak na przykład peugeot boxer sterownik silnika znajduje się pod zbiornikiem, tym samym wyciek płynu. Części samochodowe » osobowe 39 zł. Dzięki mam problem z ubytkiem, wyciekiem płynu chłodniczego z zbiornika wyrównawczego, co jakiś czas wywala płyn i świeci się kontrolka od chłodnicy na czerwono, po dolaniu płynu kontrolka gaśnie.

Gdy Znowu Wywali Płyn Kontrolka.

Peugeot 307 i fl zbiorniczek płynu spryskiwaczy. Trzeba by się jeszcze upewnić, sprawdzając testerem, czy w cieczy chłodzącej nie ma osadów oleju lub paliwa (spalin). Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Zakręcić Korek Spustowy I Zalać Chłodnicę Nowym Płynem Chłodniczym.

Większe zbiorniki były w 407. Jakoś to do mnie nie przemawia. Witam jestem posiadaczem peugeota 508 1.6 thp i dziwi mnie pewna sprawa czy to normalnie że najpierw rośnie temperatura płynu chłodniczego i praktycznie jak osiągnie 90 stopni to zaczyna rosnąć temperatura oleju na zegarach.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

( peugeot 508 ) pojemność zbiornika fap. Zbiornik płynu chłodzącego chłodniczego zbiorniczek wyrównawczy peugeot 308 t7 1.6 hdi. W wymianie tych części pomogą ci nasze porady i filmiki instruktażowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts