Renault Kangoo Klimatyzacja Nie Działa

0 Comments

Renault Kangoo Klimatyzacja Nie Działa. ( renault scenic ) klimatyzacja nie działa potwierdzam słowa poprzednika i wszystkich namawiam, aby nie kupowali auta z tylko nienabitą klimatyzacją. Odpowiem tak,że mam ten samochód od 3 tygodni, kupiłem klima działa ale jak wcześniej opisałem, klima się wyłaczała.

Renault Kangoo 2 1.6B + Gaz(STAG 2019r) /nie Doblo
Renault Kangoo 2 1.6B + Gaz(STAG 2019r) /nie Doblo from sprzedajemy.pl

Witam stałem się posiadaczem grand scenika ii i nie działa w nim klimatyzacja a problem polega na tym że nie podaje napięcia na sprężarkę,klima wczoraj nabita ,sprawdzana na szczelność,dzisiaj podmien Trzeba się dobrać do opornicy i pomierzyć. Auto zrobione.okazało sie ze z klima nie było robione od.

Kampania Z Marca 2004 Przygotowana Przez Agencję Publicis.

Proponowałbym sprawdzić szczelność układu oraz sprawdzić wartości czynnika. Wiatraki się nie załączał, ale nawet w czasie jazdy klima, się właczała i wyłączała, na tak długo że było czuć rozmrażającą sie klimą. Czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29 lokalizacja:

W Manualnej Klimie Jest Zwykłą Opornica Rezystorowa, Jeśli Cały Problem Sprowadza Się Do Niedziałającego Drugiego Biegu To Raczej Opornica.

Witam pojawił się problem z klimatyzacją dzisiaj chciałem sobie schłodzić auto a tu ciągle z nawiewów ciepłe powietrze,próbowałem na wszystkie sposoby i nic.słychać z sprężarka się załącza. Sam raz wtopiłem i przez 2 lata walczyłem później, dodatkowo wtopa na ponad 2000 zł. Sat mar 24, 2012 5:08 pm.

Cały Sęk W Tym, Że Kopał Czujnik Klimatyzacji, Bo Po Wypięciu Wentylator Się Wyłączył.

Odpowiem tak,że mam ten samochód od 3 tygodni, kupiłem klima działa ale jak wcześniej opisałem, klima się wyłaczała. I w manualnej klimie chyba clipem się tego nie zdiagnozuje. Najlepsze forum użytkowników renault scenic.

Trzeba Się Dobrać Do Opornicy I Pomierzyć.

Po naciśnięciu przycisku ac włącza się wentylator , kompresor się nie załacza, a clip pokazuje to co widać. Samochód kupiłem z popsutą klimą, ogarnąłem układ, nowy osuszacz, chłodnica, przewody, oringi , czynnik i olej. Drogi kolego w twoim przypadku jest to wina nieszczelności klimatyzacji to raz.zawór rozprężny może być gdzieś zagięty i nie rozprowadza ciśnienia prawidłowego więc klimatyzacja nie będzie działała poprawnie.

Odepnij Kostkę Na Przewodzie Od Sprzęgła Klimatyzacji I Sprawdż Czy Jest Przejście Przez Cewkę, Możesz Też Sprawdzić Czy Pojawia Się Napięcie Na Przewodzie Dochodzącym Do Tej Kostki W Momencie Załączenia Klimy.

Witam, opisze, nieco zawiły problem, jaki pojawił się w moim renault megane scenic rok prod. Kiedy kupiłem samochód mialem problem z parujacymi szybami , po moich. Auto zrobione.okazało sie ze z klima nie było robione od.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts