Po Odpaleniu Dymienie Na Jasno Chrysler Grand Voyager 2.8

0 Comments

Po Odpaleniu Dymienie Na Jasno Chrysler Grand Voyager 2.8. Otóż jestem posiadaczem od 2 miesięcy chrysler tego co w temacie. Mam skode superb 2.0 classic i climatronica, ktory niestety:

Diesel Kopci - Przyczyny, Kolor, Awarie. Dlaczego Diesel Kopci I Jak To Naprawić
Diesel Kopci – Przyczyny, Kolor, Awarie. Dlaczego Diesel Kopci I Jak To Naprawić from www.auto-swiat.pl

W bagażniku masz jeszcze skrzynkę z bezpiecznikami. Auto odpali i po ok 2 sekundach gaśnie. Tak jakby nie był odblokowany na czarnym pilocie ,.

Proszę O Pomoc , Chrysler Grand Voyager 3,8 Odpala I Gaśnie.

I jest problem ze światłami mijania bo sie nie palą. Chrysler grand voyager 2.5 td vm 1998 r. Kupujemy z ojcem samochód, jest to chrysler grand voyager iii gen.

Chrysler Grand Voyager 12 42016 Witam Wszystkich.

W bagażniku masz jeszcze skrzynkę z bezpiecznikami. Auto odpali i po ok 2 sekundach gaśnie. Voyager 2,5crd dymi na siwo i czarno.

Pewnego Popołudnia Jadę Sobie Z Córką I Patrzę Do Lusterka A Za Mną Niebieska Świeca Dymna.

Podjechałem pod dom zgasiłem i po powrocie problem z uruchomieniem. Opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat: Witam mam na warsztacie chrysler grand voyagera 2,5crd 2003r.

Tak Jakby Nie Był Odblokowany Na Czarnym Pilocie ,.

Są tam także 2 lub 3 przekaźniki (te zielone co widać na zdjęciu poniżej). Gdybyście pomogli nam w wyborze byłbym bardzo wdzięczny. Tematy o voyager dymi, voyager dymienie zła praca na małych obrotach brak mocy, chrysler grand voyager 25 td niechce zapalić, chrysler voyager 2.5 crd 2002 problem z odpalaniem, chrysler voyager 2001r problem z odpaleniem

Otóż Jestem Posiadaczem Od 2 Miesięcy Chrysler Tego Co W Temacie.

Mam skode superb 2.0 classic i climatronica, ktory niestety: Bezpieczniki w komorze silnika sprawdzone , w kabinie nie ma bezpieczników. Mamy 2 ładne egzemplarze lecz jeden jest w diesel'u (2,8 crd 150km), a drugi w benzynie z gazem (3.8 v6 240km, wersja 4×4).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts