Nie Działa Wentylator Klimatyzacji Nissan Navara

0 Comments

Nie Działa Wentylator Klimatyzacji Nissan Navara. Szybkie wyszukiwanie części zamiennych nissan navara d23 wentylator nawiewu / dmuchawa, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie! [d40] wentylator chodzi tylko na 4 biegu.

Wentylatory klimatyzacji samochodowej, chłodzenia silnika
Wentylatory klimatyzacji samochodowej, chłodzenia silnika from altimgt.pl

Zakupiłem auto nissan primastar 1.9 (to to samo co trafic lub vivaro) z zamontowanym webasto, ale niestety nie działa. Tak jak w temacie posiadam nissan primere p12 2006r 1.9 dci niestety po nabiciu klimatyzacji nadal nie działa. Przed chwilą wsiadłem do auta, ruszyłem i wentylator już nie działał.

Mam Problem Z Nawiewem W Nissanie Note 1.4 Auto Jest Z 2007 Roku, Z Tego Co Wszyscy Piszą, Wynika Iż Uszkodził Się Opornik Regulacji Nawiewu / Nawiew Działa Tylko Na 4 Biegu/.

To nie kwestia czasu, pracuje bez końca już sprawdzałem/ ponad godzinę/. Nie dość, że kompresor jest drogim urządzeniem (kilkaset złotych, a nawet powyżej 1000 zł) to jego wymiana wiąże się z otwarciem układu, wymianą czynnika i skraplacza, zatem w zasadzie z kompleksową naprawą. Wentylator nie wyłącza się po tym jak korzysta się z klimy.

Przed Chwilą Wsiadłem Do Auta, Ruszyłem I Wentylator Już Nie Działał.

Po włączeniu klimy na chłodzenie wentylator nie uruchamia sie. Bierze on impuls z pokretla czy jak sie kompresor zalaczy? Nissan primera p12 klimatyzacja nie działa.

Witam, Od Pewnego Czasu Nie Działa Mi Wentylator Chłodnicy W Nissan Almera N15 1.6 Sr 1996R.

Jest jeszcze inny problem nie włączają sie wentylatory przy. Najpoważniejszą usterką w układzie klimatyzacji jest awaria kompresora. Wentylator, kondensator klimatyzacji dla nissan navara, sklep online najlepszych części zamiennych marki klimatyzacja │ niedrogie oryginalne części zamienne wentylator, kondensator klimatyzacji dla nissan navara!

Nissan Note 1.4 Rok 2007.

Tak jak w temacie posiadam nissan primere p12 2006r 1.9 dci niestety po nabiciu klimatyzacji nadal nie działa. Zdjąłem schowek pasażera i nie mogę nic więcej zrobić, proszę o poradę jak daje postępować, dziękuję za pomoc, pozdrawiam. Sprzedający na otomoto od 2019.

Wszystko Super, Ale Zauważyłem Że Wentylator Chodzi Jakby O Coś Haczył Łopatkami.

Tak jak w temacie posiadam nissan primere p12 2006r 1.9 dci niestety po nabiciu klimatyzacji nadal nie działa. Dwóch mechaników nie ogarnęło tematu. Oryginalne marki części zamiennych wentylator, kondensator klimatyzacji do nissan navara od różnorodnych motoryzacyjnych dostawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts