Naprawa Tylnej Klamki Klapy Nissan Micra K12 2009

0 Comments

Naprawa Tylnej Klamki Klapy Nissan Micra K12 2009

Naprawa Tylnej Klamki Klapy Nissan Micra K12 2009. Części samochodowe » osobowe 180 zł. Opisywany samochód to nissan micra k12, którego właściciel skarżył się na brak możliwości otwarcia tylnej klapy.

Naprawa Tylnej Klamki Klapy Nissan Micra K12 2009
NISSAN MICRA K12 HB 5D 03r TYLNA KLAPA KY5K 7184845535 from archiwum.allegro.pl

Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie. Opisywany samochód to nissan micra k12, którego właściciel skarżył się na brak możliwości otwarcia tylnej klapy. Ale widze że cena zachęca do nareperowania starego.

Tak Mam Zamysł Zrobić, Tylko Koleś Chce Nowy, Ale Za 200 To Już Nie.

Kiedy przyjechałem do domu i tak patrze na klamkę i w tedy coś mnie ocknęło. Nissan micra k12 klamka klapy mikrostyk ky0g kyog. Tematy o micra klapa, przy otwieraniu bagażnika słychać piszczenie.

Problem S Samochodem Polega Na Tym, Mianowicie Przy Próbie Odpalenia Palenia Nie Świeci Kontrolka Świec.

Nissan micra k 12 zamek tylnej klapy 90502av720. Nissan micra k12 zamek dolny tylnej klapy org. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Opisywany Samochód To Nissan Micra K12, Którego Właściciel Skarżył Się Na Brak Możliwości Otwarcia Tylnej Klapy.

Przecież pisałem, że podpasuje każdy mały prztyk (5 na 5 mm). Części samochodowe » osobowe 180 zł. Opisywany samochód to nissan micra k12, którego właściciel skarżył się na brak możliwości otwarcia tylnej klapy.

Nissan Micra K12, Mikroswitch Tylnej Klamki, Gdzie Kupić.

Opisywany samochód to nissan micra k12, którego właściciel skarżył się na brak możliwości otwarcia tylnej klapy. Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy nissan. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Części Samochodowe » Osobowe 180 Zł.

Konieczne stało się znalezienie przyczyny. Podczas wizyty w warsztacie potwierdziło się, że w przeciwieństwie do tylnej klapy, wszystkie drzwi można było bez problemu otworzyć i zamknąć. Połasiłem się na używaną klamkę za 250 zł w innym kolorze niż mój, także do pomalowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts