Land Rover Freelander 1 Czy Warto Kupić

0 Comments

Land Rover Freelander 1 Czy Warto Kupić. Auto serwisowane od 1go właściciela, po przejechaniu 11 tyś auto sprawuje się bez zarzutu, miał jedynie problem z wysprzęglikiem. * a które są lepsze rur spiro czy od odkurzacza ??

Land Rover Freelander 2 Mały, ale sporo może
Land Rover Freelander 2 Mały, ale sporo może from www.auto-swiat.pl

* a które są lepsze rur spiro czy od odkurzacza ?? Sprawdź wady, zalety, typowe usterki i oceń czy warto kupić to auto. 94% użytkowników określiło że warto kupić ten model.

Posiadam Od 3Lat Wersja Z Silnikiem Rover'a I Nie Narzekam Na Usterkowość.

Wszystko to znajdziesz na naszym forum land roverowym. Wszystko to znajdziesz na naszym forum land roverowym. ( land rover freelander ) na co zwracać uwagę przy kupnie frelandera?

Witam, 10 Miesięcy Temu Kupiłem 02 Td4 Z Przebiegiem 179Tyś.

Choć nowoczesne rozwiązania techniczne dają dużo frajdy z jazdy, często są niedopracowane. Sprawdź wady, zalety, typowe usterki i oceń czy warto kupić to auto. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Land Rover Freelander 1 Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. 94% użytkowników określiło że warto kupić ten model. Wszystko to znajdziesz na naszym forum land roverowym.

Czy Warto Kupić Ten Model:

Land rover freelander został oceniony 52 razy. Wszystko to znajdziesz na naszym forum land roverowym. Tak ze zdjęć jak wam się widzi ??

Uzyskał Średnią Ocenę 4.42 Na 5 Możliwych Punktów.

Moja opinia na temat tego auta jest dobra. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Jest jak na mój gust oszczędne 7.8l on miasto /100km to wynik który mnie cieszy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts