Ford Fiesta Mk7 Płyn Do Chłodnicy

0 Comments

Ford Fiesta Mk7 Płyn Do Chłodnicy. Ale mam w zbiorniczku kolor taki różowy. W chłodnicy mam płyn motorcraft (tzw.

Ford Fiesta MK7 2015r 1.6 benzyna mały przebieg
Ford Fiesta MK7 2015r 1.6 benzyna mały przebieg from archiwum.allegro.pl

Ja ostatnio wymieniałem płyn przy okazji i zalałem jakiś koncentrat w 1,5 litrowych butelkach (miał jakiś tam znaczek forda, że niby przez nich testowany). Płyn niby forda ma kolor zielony. Byłęm zmuszony dolac całkiem inny płyn, w serwisie samochodowym polecono mi dynagel 2000 (producent:

W Chłodnicy Mam Płyn Motorcraft (Tzw.

Jestem w posiadaniu od niedawna forda mondeo mk3 2005 2,0 tdci. Już po 4 latach model przeszedł facelifting, aby ostatecznie zaprzestać jego produkcji w 2017 roku. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z.

Płyn Do Chłodnicy Liqui Moly Do Ford Fiesta.

Nie wiem dlaczego komputer włącza wentylator tak szybko. Lenor płyn do płukania gold orchid 6×1,42l. Czy nie ma przeciwwskazań do tego, aby dolać taki płyn?

Naprawy Artykuły Motoryzacyjne Znajdź Dobrego.

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Zauważyłam, że w moim autku (ford fiesta '06) kierownica ciężko chodzi. Ja ostatnio wymieniałem płyn przy okazji i zalałem jakiś koncentrat w 1,5 litrowych butelkach (miał jakiś tam znaczek forda, że niby przez nich testowany).

Podobne Tematy Do Ford Fiesta 1.3 98R.

Jaki płyn do chłodnicy polecacie. Płyn do chłodnicy k2 do ford fiesta. Fiesta mk7 2010 wymiana płynu chłodzącego.

400 Km, Zeszło Mi Go Poniżej Minimum (Było Pomiędzy Max A Min).

Dodany przez mikomir, 27 października w ford. Byłęm zmuszony dolac całkiem inny płyn, w serwisie samochodowym polecono mi dynagel 2000 (producent: Stosowanie oryginalnych części zamiennych ford daje gwarancję , ż e pojazd zostanie przywrócony do stanu sprzed wypadku i zachowa jak najwy ższ ą warto ść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts