Falujące Obroty Na Biegu Jałowym Mazda 6

0 Comments

Falujące Obroty Na Biegu Jałowym Mazda 6. Niestety mam falujące obroty na podjeżdzaniu do skrzyżowania w wyniku czego gaśnie auto. Gaśnie kiedy schodzi z wysokich obrotów.

Seat leon 1,4 16v falujące obroty na biegu jałowym ? YouTube
Seat leon 1,4 16v falujące obroty na biegu jałowym ? YouTube from www.youtube.com

Jeśli jednak auto na biegu jałowym pracuje nierówno, wskazówka obrotomierza skacze nawet do kilku tysięcy, a następnie gwałtownie spada, towarzyszy temu dźwięk, jakby silnik miał za chwilę zgasnąć, to znak, że mamy do czynienia z falującymi obrotami, które mogą oznaczać poważną awarię jednostki napędowej. Jakie są tego przyczyny w silnikach benzynowych, dieslach i zasilanych lpg? W zakresie od 0 do 2000 obrotów jest ok.

Tylko I Wyłącznie Na Rozgrzanym Silnku, Bo Na Ssaniu Obroty Trzymają Się Na Około 1200.

Mam podejrzenia że egr wpływa mi też na korekty wtrysków i lekki spadek mocy, więc go wytnę. Mazda 6 2.3 automat.mam taki problem ,że falowały mi obroty na biegu jałowym a nawet gasł zauważyłem ,że mam ułamane takie wejście tuż przy pierwszym członie ( z czterech) kolektora ssącego od strony kierowcy dokładniej dochodzi do niego taka rurka między silnikiem a zbiorniczkiem płynu chłodzącego syczy tam powietrze a jak. Witam.sprawa dotyczy mazdy 6 1.8, 125km z 2005r wersja 2006 po lifcie.

U Siebie Obserwuję W Sumie Trzy Wartości Obrotów Na Biegu Jałowym:

Jeśli jednak zauważymy, że obroty falują to znak, że z jednostką napędową dzieje się coś niedobrego. Falujące obroty na biegu jałowym. Doświadczony mechanik powinien bez problemu ustawić właściwą prędkość obrotową, a jeżeli mimo to.

Nabyłem Niedawno W/W Pojazd I Mam Problem Z Falującymi Obrotami Na Biegu Jałowym Na Zimnym Silniku.

Kupiłem niedawno auto i po jakimś czasie wyskoczyły falujące obroty. 159 1.9 jtdm 16v 150 km 2008 r. Po przeczyszczeniu przepustnicy problem ustąpił,.

Bez Klimy Też Obroty Falują.

Być może zakupie odpowiedni kabel i dokonam tego zdalnie (zgram plik i wyślę do tunera, a później zmodyfikowany plik wgram). Mazda 6 2.3 15 września 2021 at 16:47 ja się męczyłem z falującymi obrotami jakieś pół roku w mazdzie 6 silnik 2.3 166km. Czasami po kilku takich zachwianiach ustawi się i już jest wporządku, chociaż ostatnio coraz rzadziej.

Zacząłem Od Podstawowych Rzeczy, Czyli Czyszczenie Przepustnicy, Przepływomierza, Silnika Krokowego I Egr, Nic Nie Pomogło, Następnie Wymieniłem Filtr Powietrza Na Sportowy Firmy Kn, Oczywiście Obroty Dalej.

Muszę dodać że falowanie występuje tylko gdy silnik ma temperaturę od mniej więcej 30 stopni do 90. Mondeo mk3 2000 1.8 125km 148tkm. Niestety mam falujące obroty na podjeżdzaniu do skrzyżowania w wyniku czego gaśnie auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts