Czujnik Zuzycia Klockow Bmw E39

0 Comments

Czujnik Zuzycia Klockow Bmw E39

Czujnik Zuzycia Klockow Bmw E39. Nasz sklep oferuje oryginalne czujniki zużycia klocków hamulcowych bmw. Przez bialaalpina » 28 kwi 2013 17:17.

Czujnik Zuzycia Klockow Bmw E39
CZUJNIK ZUŻYCIA KLOCKÓW HAMULCOW BMW 5 E39 PRZÓD from allegro.pl

Od jakiegoś czasu świeci mi się kontrolka zużycia klocków w e36. Czasami po wymianie klocków lub czujnika błąd nie chce zniknąć mi. Jak w prosty sposób wyłączyć świecącą się kontrolkę hamulców / zużycia klocków hamulcowych.

E39 530Da,530D.jest To Kontrolka Od Klocków Hamulcowych ,Mogą Być Do Wymiany Albo Padł Czujnik Od Klocków Lub Jest Mało Płynu Hamulcowego.jak W Grę Wchodzą Hamulce To Lepiej Nie Jeździć Tylko Ewentualnie Do Mechanika

Sprzedam czujniki zużycia klocków hamulcowych bmw e30,e32,e34,e36,e39,e46 pasują też do innych modeli ,cena podana za dwie sztuki możliwa wysyłka również za pobraniem. Oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp. Czujnik zużycia klocków e81, e87, e61, e39, e91, e92, e93, f010, f30 itd.

Wysyłka W Ciągu 3 Dni.

Kontrolka zgasła i jest ok. Porady z zakresu mechaniki, elektroniki, lakiernictwa, galerie samochodow bmw forumowiczow. Czujnik zużycia klocków tylnych do bmw e39.

Darmowa Dostawa W 24H I Bezproblemowy Zwrot.

Wysyłka w ciągu 2 dni. Ate czujnik zużycia klocków hamulcowych przód bmw e39. Możesz również spróbować wpisać sam model auta, np.

Trwa To Dosłownie Kilka Sekund.

Wysyłka w ciągu 3 dni. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Miałem tak u siebie, bo musiałem wymienić na gwałt klocki a nie mogłem zdobyć szybko z czujnikiem więc na jakiś czas skręciłem kabelki, żeby obwód zamknąć i nie było błędu, a czujnik dołożyłem potem.

Czujnik Zakupiłem I Niestety Kontrolka Nie Gaśnie.

Czujnik zużycia klocków plus opel, czujnik zużycia klocków bmw itd. Po wymianie czujnika i klockow nie trzeba nic kasowac kompem.powodzenia. Od jakiegoś czasu świeci mi się kontrolka zużycia klocków w e36.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts