Co Ile Wymienia Sie Rozrzad W Renault Clio 2000R 16V

0 Comments

Co Ile Wymienia Sie Rozrzad W Renault Clio 2000R 16V. Silnik 1.4 16 v, 70 kw. Mam renault megane i, z 2002 r.

Rozrządu scenic
Rozrządu scenic from poszukaj.elektroda.pl

Podjedz do mechaniorow i niech sprawdza czy idealnie stoi na znakach, jesli tak to pisz, bedziemy myslec dalej. Ja wymieniłem dokładnie przy 90.000. Dostępny był w nadwoziach hatchback oraz sedan.

Prosze Mi Powiedzieć Co Ile Wymienia Sie Rozrząd W Tym Modelu ?

Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Ostatnia wymiana paska wraz z pompa wody była przy 100 000 km. Mam nissana primera 1,6 16v 99r p11, przebieg 89.000 km.

(Wiadomość Utworzona Zbyt Dawno Temu.

Dlaczego w ogóle wymiana rozrządu jest tak ważna, bo mogłoby się wydawać, że przecież jak się urwie pasek to wymienię. Moja znajoma dociekliwa kobieta zadała mi pytanie co do wymiany rozrządu i powiem szczerze bardzo mnie zaintrygowała. Podjedz do mechaniorow i niech sprawdza czy idealnie stoi na znakach, jesli tak to pisz, bedziemy myslec dalej.

Ibiza 2003 Co Ile Sie Wymienia Olej I Rozrzad W Dizlu.

Ja wymieniłem dokładnie przy 90.000. Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Posiada clio 1,6v16 takie jak moje i serwis mówi tak wymiana po 120 000 km lub co 5 lat jeśli zrobimy wymianę w serwisie kolejne 120 000 lub 5 lat i gwarancja pod warunkom przeglądów.

Co Waż­ne — Oce­na Sta­nu Roz­rzą­du Nie Jest Moż­li­wa Na Pod­sta­wie Jego Oglę­dzin W Ser­wi­sie.

Juz kompletnie nie mam pomyslow wiec jesli ktos juz robil rozrzad w tym modelu. Kolejna rzecz nie ma czegoś takiego jak wymiana rozrządu w c4, rozrząd wymienia się w silniku i od jego rodzaju zależy co ile należy to robić.wymiana paska rozrządu citroen c4 ii hdi 1 6 , wymiana rozrzadu c4 1.6 ehdi, rozrzad do citroena c 4 ii 1 6 hdi, rozrzad c 4 co ile wymiana, 1.6 hdi wymiana łańcucha rozrządu, co ile wymiana. Witam mam pytanie co ile wymienia sie rozrzad i ile to moze kosztowac.

Dobry Zakład W Okolicach Opola Lub Wrocławia.

Pasek wyglą­da­ją­cy na pierw­szy rzut oka na dobry może w prak­ty­ce być już w koń­co­wej fazie swo­je­go żywo­ta i tyl­ko czy­hać na moment, aż zruj­nu­je motor wasze­go samo­cho­du. W polskich warunkach, czyli przy stosunkowo krótkich przejazdach z dużą liczbą zatrzymań i startów obciążających pasek, może on ulec szybszemu zużyciu. Jego produkcja rozpoczęła się w 1998 roku i trwała aż do 2010.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts