Citroen C3 1.4 I Wyciek Oleju Okolice Rozrządu

0 Comments

Citroen C3 1.4 I Wyciek Oleju Okolice Rozrządu. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z. Jest to typowa przypadłość tych silników, jesli cos się juz zaczelo dziać zrobiłbym to dla świętego spokoju.

Wycieki Oleju
Wycieki Oleju from www.motofakty.pl

Wymianę rozrządu w citroenie c2 1,1l, 1,4l, 1,4et3, 1,4hdi, 1,6l, 1,6 vts, następny: Tutaj jest dość dużo pracy ze względu na to, że musimy przy tym zabiegu zdemontować skrzynię biegów. Wymiana uszczelki pod głowicą to usługa, w której zdecydowanie większy udział stanowią koszty robocizny.

Co Więcej, Jeśli Wyciek Pojawia Się W Miejscu Pomiędzy Skrzynią Biegów A Silnikiem, To Często Okazuje Się, Że Doszło Do Zaolejenia Sprzęgła.

Lał się olej tylko na zewnątrz, zrobiłem to odrazu bo wyciek był na tyle duży ze znaczyłem teren. Zł pozwala na dość duży wybór wśród. Wykonujemy wymiany rozrządu w citroenie c1 1,4 hdi.

Tu Już Naprawy Wymagają Nierzadko Kilku Godzin Pracy Mechanika.

Od jakiegoś czasu posiadam wyciek oleju. Rozrzadu do w/w auta silnik 1.4 rok 1998 jak czytac znaki i gdzie ich. Wymianę rozrządu w citroenie c2 1,1l, 1,4l, 1,4et3, 1,4hdi, 1,6l, 1,6 vts, następny:

Pojawia Się Olej Na Górnym Kole Zębatym Wymieniłem Nowy Uszczelniacz Wałka Rozrządu I Dalej Sie Pojawia Olej.

Mam poważny problem z moim autem, citroën xsara picasso 1.8 16v 2002r. Przy warsztacie samochód zapalił tak jak zawsze. Zapalił jakby na trzech cylindrach po chwili kręcenia.

C3 To Prawdziwy Ulubieniec Kobiet, Który Bywa Urokliwy I Kapryśny.

Witam.byłem na kanale by przyjrzeć sie bliżej temu wszystkiemu i to nie koniec niespodzianek od góry nic nie widać ale z poziomu kanału dostrzegłem jeszcze coś niepokojącego a mianowićie jakaś maź czy to smar i troche oleju (nie wiem co to jest) z okolic pokrywy paska rozrządu prawdopodobnie jakaś uszczelka poszła tylko pytanie do znających się na tych rzeczach co. Auta te mogą narazić was na duże wydatki! Olej z chłodziwem jeszcze się nie mieszał.

Innym Cięższym Przypadkiem Jest Wyciek Oleju Z Uszczelniacza Wału Korbowego Od Strony Skrzyni Biegów.

Mam poważny problem z moim autem, citroën xsara picasso 1.8 16v 2002r. Citroen c3 1.4hdi odpala raz na godzinę. Problem polega na tym , że po wymianie uszczelki pod głowicą i.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts