Citroen Berlingo 2000 Rok Nie Działa Otwieranie Z Kluczyka

0 Comments

Citroen Berlingo 2000 Rok Nie Działa Otwieranie Z Kluczyka. Znajdź firmę, gdzie dorobisz taki kluczyk. Citroen berlingo 1.6 92km 2013:

Citroen Berlingo 2.0Hdi '03 - Ni Zakoduje Pilota Centralki
Citroen Berlingo 2.0Hdi '03 – Ni Zakoduje Pilota Centralki from www.elektroda.pl

Centralny zamek nie działa z pilota jak nalezy. Znajdź firmę, gdzie dorobisz taki kluczyk. Może to być kluczyk typowo awaryjny (do mechanicznego otwarcia i odpalenia), klucz z pilotem centralnego zamka, jak również klucz typu smart key (dla pojazdów wyposażonych w odpowiedni system zapłonu bezkluczykowego).

Nie Znalazłem Nigdzie Podobnego Problemu, Kiedyś.

Witam mam taki problem z citroen berlingo 1.6 92km 2013 rok że po zgaszeniu silniki wentylator chłodnicy działa do 10min i zakańcza się po włączeniu zapłonu. Jest on w moim posiadaniu od 8 lat. Nie działa) a masz fordowski kluczyk z pilotem , to może spróbuj tak:

Czas Wymiany To Do 3 Minut , Wtedy Kluczyk Się Nie Rozkoduje I Nie Trzeba Programować.

Bateria kolego jest ok,ale tu problem jest bardziej złożony ,central nie działa też z kluczyka ,a może ktoś wie gdzie jest sterownik c.z.,może przy nim się coś uwaliło,no to nie bezpiecznik bo jedne boczne drzwi otwiera. Rozrząd kpl z pompą, koło pasowe, sprzęgło z kevlarowymi okładzinami, amortyzatory przód i tył sachs, tarcze i klocki przód ate, szczęki tył, belka tylna niecałe 30 tys. Wentylator chłodnicy pracuje po wyłączeniu silnika.

Centralny Zamek Nie Działa Z Pilota Jak Nalezy.

15 czerwiec 2013, 17:01 otwieranie szyb. Obudowa z grotem, trzy przyciskowa (otwieranie, zamykanie, klapa), logo. ( citroen c4 ) nie działa otwieranie klapy bagażnika z kluczyka w c4 ii tomi1245 czy ty przypadkiem nie mylisz odblokowania z otwarciem.szukałem w instrukcji ale tam nie ma ani słowa o możliwości zdalnego otwierania klapy bagażnika z pilota.chyba że poprzedni właściciel założył jakiś domowej roboty patent.

Witam, Posiadam Samochód Taki Jaki Jest Opisany W Temacie Tj.

29 kwiecień 2016, 21:55 berlingo nie działa prędkościomierz. Nowy pilot o częstotliwości 433 mhz dedykowany do citroena berlingo (od 2008 roku). Serwisowany na bieżąco, mechanicznie bardzo sprawny, dużo nowych części, ostatnio wymienione:

Witam Wszystkich, Podepnę Się Pod Temat.

W moim kluczyku scyzoryku do astry h 2008r. Wymieniłem baterie ale kiedy naciskam to nic się na nim nie świeci, żadna dioda, nic. Czy mogę coś jeszcze sam sprawdzić czy pozostaje już tylko serwis?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *