Citroen Ax Cieknie Olej Pompa

0 Comments

Citroen Ax Cieknie Olej Pompa

Citroen Ax Cieknie Olej Pompa. Firma hart powstała w 1990 roku. Od wymiany minęły 2 tygodnie (około 2000km) i znowu pompa cieknie.

Citroen Ax Cieknie Olej Pompa
Silnik Citroen Historia – Wszystko O Samochodach I Motoryzacji – Moto.pl from moto-wiadomosci.pl

To właśnie tam zbiera się cały olej znajdujący się w silniku. Zlokalizowana jest tam również pompa, która wprawia w ruch olej silnikowy, który następnie kierowany jest kanalikami to wszystkich ruchomych elementów silnika. Zgłosiłem się do warsztatu, diagnoza cieknąca pompa wody, znowu na wałku, wymiana na gwarancji.

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Okazało się, że cieknie z vacuum pompy. To właśnie tam zbiera się cały olej znajdujący się w silniku. Pompa wtryskowa citroen ax 1,5.rocznik 1997.

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.

Zgłosiłem się do warsztatu, diagnoza cieknąca pompa wody, znowu na wałku, wymiana na gwarancji. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem hart. Miska olejowa to bardzo ważny element układu smarowania.

Katalog Części Zamiennych Do Citroёn Ax 11 Benzyna (Od Rok 09.1986, 60 Km)

Silnik był dosłownie cały uwalony. Oryginalna obejma tulei stabilizatora509733citroen /peugeot.zgodność części z numerem vinzastosowanie: Zdjęcie silnika citroena c4 coupe 2007 16, citroen jumpy 1.6 benzyna/gaz trzepanie kierownica.

Darmowe Szczegółowe Instrukcje I Filmiki Instruktażowe Na Temat Samodzielnej Naprawy Citroën.

Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z. Więc twoja ostatnia diagnoza raczej jest trafna. Firma hart powstała w 1990 roku.

Oferta Hurtowni Skierowana Jest Do Placówek Handlowych I.

Pompa została wymieniona wraz z paskiem i napinaczem. Firma hart powstała w 1990 roku. Na 90% będzie to wyciek z uszczelki pod pompą vacuum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts