Chrysler Voyager 3.3 Szarpie Przy Przelaczaniu D I R

0 Comments

Chrysler Voyager 3.3 Szarpie Przy Przelaczaniu D I R. Podczas jazdy jak silnik jest ciepły to bardziej przerywa. Help potzrebna pomoc voyager 3.3 przerywa w czasie jazdy był w serwisie bosch.

Chrysler Grand Voyager 96'''' - Po Wymianie Skrzyni Niezgodność Wtyczek - Sterow
Chrysler Grand Voyager 96'''' – Po Wymianie Skrzyni Niezgodność Wtyczek – Sterow from www.elektroda.pl

Mam ten sam problem , szarpie przy zmianie z 1 na 2 bieg. Dlaczego psuje się zawór egr, jak go naprawić? Powodów jego wadliwego działania może być wiele, jednak większość z nich da się wyeliminować własnoręcznie.

Kanal 2 Avaldas Nublu Eesnime.

Wyjątkowy egzemplarz chrysler pacifica z silnikiem 4,0 benzyna i gazem lpg. Mianowicie posiadam autko chrysler stratus 2.5l v6 z 1997 r z automatyczną 4 biegową skrzynią.gdy jest zimna to nią szarpie przy starcie. Ostatnio dodane typowe usterki chrysler voyager.

Witam Mój Problem Polega Na Szarpaniu Skrzyni Przy Samym Starcie Na Rozgrzany Silniku Szarpie Tylko Na Początku Po Przejściu Z 1 Na Drugi Bieg I Dalej Idealnie Się Zbiera I Jak Gdyby Nigdy Nic,Wymieniłem Olej Filtr.

Spalanie bardzo małe bo co to w mieście 5 km do pracy 15l, na trasie 11l pozatym to nie jeździ i wszyscy młodzi którzy szleją golfami tym nie pojadą bo to wozi. Stellaris 2019 1 planet tall. Auto z 2007 roku z przebie giem 230000tys km.

Naprawa Silnika Pracującego Nierówno Nie Musi Być Kosztowna.

Zawór recyrkulacji spalin (egr) to element o którym większość kierowców dowiaduje się dopiero, gdy ten się popsuje. Mowa o cyklu mieszanym i jeśli ktoś twierdzi,że to niemożliwe to niech się weżmie za naprawę auta. Podczas jazdy jak silnik jest ciepły to bardziej przerywa.

Podczas Postoju Mozna Gazowac I Nic Sie Nie Dzieje Poza Tym Ze Raz Za Kiedy Strzeli W Kolektor Ssacy.

Chrysler stratus 2.5 l v6 wersja lx 97 r szarpie skrzynią. Opel omega b caravan 2 5 dti ei käivitu. ( chrysler grand voyager ) 3.3 v6 + lpg ogromne spalanie :

Doskonale Radzi Sobie Z 2 Tonową Masą Auta.

Jak jest zimny to nic mu nie jest ale tylko sie rozgrzeje już ma problem. Jak silnik jest zimny obiawy o wiele rzadsze. Mam problem z silnikiem 3.3 grand voyager rok 96, na wolnych obrotach skacze z 1000 na 400, a niekiedy gasnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts