Bmw I8 Zdalnie Sterowane Biedronka

0 Comments

Bmw I8 Zdalnie Sterowane Biedronka. Duże zdalnie sterowane bmw i8 na pilota otw. Sylwetka pojazdu odwzorowana w najdrobniejszych szczegółach.

Samochód RC zdalnie sterowany BMW i8 światła drzwi
Samochód RC zdalnie sterowany BMW i8 światła drzwi from archiwum.allegro.pl

Jazda w przód, tył, skręcanie w lewo i w prawo, przednie i tylne światła. Autko r/c jeep wrangler jl 1:14 rastar. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów.

Z Wysyłką Od 185,00 Zł.

Przód i tył pojazdu ma wbudowane sprężynowe amortyzatory. Posiada ono pilot z 4 przyciskami które w sposób zero jedynkowy kontrolują silniczkami odpowiedzialnymi za napęd oraz za skręcanie przednich kół. Autko zdalnie sterowane samochód r/c bmw m4 coupe biały 1:14 rastar.

4,5 / 5 1 Opinia.

Bmw i8 1:24 rastar zdalnie sterowane. Jazda w przód, tył, skręcanie w lewo i w prawo, przednie i tylne światła. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Witam, Dostałem Pod Choinkę Zdalnie Sterowane Bmw I8 Firmy Rastar.

Samochodzik wyposażono w mechanizm różnicowy. Mercedes retro 540a na akumulator. Stan nowy marka rastar wiek dziecka 3 lata + 169, 00 z.

Auto Zdalnie Sterowane Bmw I8 1:14 Rastar W Kolorze Niebieskim.

Bmw i8 to prawdziwe wyzwanie dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów na licencji bmw. Rastar samochód zdalnie sterowany bmw 6 rastar. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów.

Jamara Bmw I8 114 404490.

Stan nowy marka rastar wiek dziecka 3 lata + Dla dzieci » zabawki 50 zł. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *