Bezpiecznik Pompy Wspomagania Mercedes Vaneo

0 Comments

Bezpiecznik Pompy Wspomagania Mercedes Vaneo. Po demontażu pompy i otwarciu plastikowej pokrywy z płytką elektroniki, widoczne zwęglenie jednego z tranzystorów mosfet. ( mercedes klasa a i vaneo ) brak wspomagania.

Pompa wspomagania A1684660501 Aklasa W168 1.7 CD
Pompa wspomagania A1684660501 Aklasa W168 1.7 CD from archiwum.allegro.pl

Przedstawiamy rozwiązanie problemu mercedesa a klasy. 2001, 2002, 2003, 2004, 2005. Główną usterką pompy wspomagania kierownicy jest sterownik który ulega zawilgoceniu lub nawet zalaniu.jest to elektronika która jest w zasadzie nie do naprawienia a jeśli już ktoś się podejmie jej naprawy to jest ona bardzo droga i nie będzie pewności co do prawidłowego działania.najlepiej kupić używaną pompę z jak najmłodszego rocznika lub jeśli kogoś stać to.

( Mercedes Klasa A I Vaneo ) Pompa Wspomagania Witam ,Wyciągnąłem Pompę ,Po Otwarciu Okazało Się Że Zalany Cały Moduł Sterujący Płynem Do Spryskiwaczy ,Umyłem Wszystko Delikatnie Wodą ,Teraz Suszę Suszarką ,Potem Spróbuję Podłączyć Bez Płynu Nie Montując ,Posłuchać Czy Pracuje Pompa Zobaczymy Co Z Tego Wyjdzie.

Przedstawiamy rozwiązanie problemu mercedesa a klasy. ( mercedes klasa a i vaneo ) brak wspomagania. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Bezpieczna Funkcja Jeden Jak Sterowanie Okapem Elektrycznym * Przekaźnik Do Elektrycznych Wentylatorów Wyciągowych Sterownik Silnika Przekaźnik Wtrysku Powietrza (Benzyna) Dwadzieścia 2 Przekaźnik Pompy Paliwa Jednostki Sterującej Silnika (Benzyna) 25 3 Ogrzewanie / Dmuchawa Wewnętrzna Panelu Tempmatic 25.

Co mogło się stać w pompie paliwowej, otóż jeśli bezpiecznik cały, na złączu dobrze stykają przewody instalacji, to przyczyna może być taka, uszkodzony silniczek elektryczny ( zużyte szczotki), lub. Przełącznik kombinowany (sterowanie wycieraczkami, wskaźnik, pompa spryskiwacza (uruchamianie)), rns (system radionawigacji) piętnaście: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Po Demontażu Pompy I Otwarciu Plastikowej Pokrywy Z Płytką Elektroniki, Widoczne Zwęglenie Jednego Z Tranzystorów Mosfet.

Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. ( mercedes klasa a i vaneo ) wspomaganie kierownicy. Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada doświadczenie w domowej naprawie takiej pompy?

No Tak Tez Widzialem Ten Film, Ale Czytalem Na Forum Jak Kozak Pisal, Albo Prezentowal Na Swojej Stronie, Ze Nie Mozna Odpalac Silnika Jak Pompa Jest Nie Odpowietrzona Bo Moze Uledz Uszkodzeniu, No I Tu Zastanawiam Sie Jak Nie.

Zobacz pompy wspomagania w układ kierowniczy z kategorii części samochodowe na allegro.pl. Wto 29 maj 2012, 22:05. Główną usterką pompy wspomagania kierownicy jest sterownik który ulega zawilgoceniu lub nawet zalaniu.jest to elektronika która jest w zasadzie nie do naprawienia a jeśli już ktoś się podejmie jej naprawy to jest ona bardzo droga i nie będzie pewności co do prawidłowego działania.najlepiej kupić używaną pompę z jak najmłodszego rocznika lub jeśli kogoś stać to.

Pewnego Dnia Wspomaganie Przestało Pracować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts