Autodata Momenty Dokręcania Śrub Jeep

0 Comments

Autodata Momenty Dokręcania Śrub Jeep. Witam, jako że mam dość pseudo mechanik ów i naciągaczy postanowiłem radzić sobie sam. Mam autodata i jest tam coś takiego.

Autodata 3 2018 online pełna polska wersja dane
Autodata 3 2018 online pełna polska wersja dane from www.motodiagnostyka.com

Śrub lub nakręcania nakrętek kół w każdym modelu opel / vauxhall. Wykonujemy to bądź osoba dokręcająca za pomocą klucza metodą na tzw. Naszym klientom będziemy mogli zaproponować następujące produkty z oferty autodata:

This Webpage Contains Audi A4 2001 Workshop Manual Pdf Used By Audi Garages, Auto Repair Shops, Audi Dealerships And Home Mechanics.

Autodata online1 s m (abonament 12 mies.) kompleksowe informacje dla serwisów samochodowych zajmujących się tylko przeglądami i konserwacją. Dokręcanie śruby w każdym przypadku związane jest z koniecznością użycia odpowiedniej ilości siły. Wymieniam całe przednie zawieszenie w w220 2001r s430.

Plany Obsługi, Rysunki I Wskaźniki Dotyczące Okresów Obsługi, Przeglądy Układu Klimatyzacji, Programowanie Kluczyków, Instrukcje Wymiany Pasków.

Istnieje wiele sposobów dokręcenia śrub, a najczęściej odbywa się to za pomocą klucza oczkowego lub płaskiego. Elektryka i elektronika samochodowa diagnostyka, kody błędów. Witam posiada ktoś momenty dokręcania śrub w silniku bmw n47 d20.rozrząd od strony skrzyni.chodzi o wał korbowy.

Tabela Wartości Momentów Dokręcania Śrub.

Na wyczucie ręką nie mamy. Wskaźnik ten jest uzależniony nie tylko od modelu samochodu i ich kół, ale również od tego, czy wkręcamy się w aluminium, czy też stal. Zobacz porównanie wersji i podejmij decyzję ws zakupu programu autodata autodata 1 sm.

Wersja Podstawowa S&M Zawiera M.in.

Autodata funkcjonuje na rynku od ponad 35 lat i jest wiodącym wydawnictwem i dostawcą informacji technicznej dla warsztatów samochodowych. Wykonujemy to bądź osoba dokręcająca za pomocą klucza metodą na tzw. Autodata note 54 m8 8.8 = 25 nm m8 10.9 = 34 nm m8 10.9 zns:

Autodata Note 79 Tighten In The Following Stages:

Dane techniczne i wartości kontrolne, momenty dokręcania śrub, Znajdziesz tutaj również informację o rozmiarze klucza dedykowanym do danej śruby. Momenty dokręcania śrub kalkulacja czasu napraw z możliwością sporządzania kosztorysów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts