Adapter Na Drążek Zmiany Biegów Citroen

0 Comments

Adapter Na Drążek Zmiany Biegów Citroen. Użycie prawdziwej skóry sprawa, że nie ulega on przetarciom, jest trwały, a także zachowuje swój początkowy. Części używane do citroen ds3 drążek / pokrętło zmiany biegów online☑️!

Mechanizm zmiany biegów lewarek Citroen c2 linki
Mechanizm zmiany biegów lewarek Citroen c2 linki from archiwum.allegro.pl

Końcówki linek są na miejscu (niedawno były regenerowane), biegi mogę zmieniać ręcznie łopatkami przy skrzyni biegów(tylko dzięki temu dojechałem do domu na czwórce paląc sprzęgło na każdych światłach). Dzisiaj przydarzyła mi się awaria lewarka zmiany biegów. Wysokiej klasy zamiennik stan techniczny:

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Szybkie wyszukiwanie części zamiennych citroen ds3 drążek / pokrętło zmiany biegów, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie! Części używane do citroen ds3 drążek / pokrętło zmiany biegów online☑️! O dziwo biegi wchodza w 1 i 2 i 3 i 4 i 5 ale tak luzno ze heya.

Przedmiot Jest Fabrycznie Nowy Dodatkowe Informacje:

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W samochodach marki renault laguna ii występują dwa rodzaje gałki zmiany biegów w zależności od ilości biegów. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych.

Wszystkie Materiały, Opisy I Zdjęcia Prezentowane Na Naszych Stronach Użyte Są W Celach Informacyjnych.

Jest mała predkosc jesli wbijam na 1 i 2 czy 3 reszty nie sprawdzałem (poza wstekiem). Lata na wszystkie strony jak szalony. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Dzisiaj Przydarzyła Mi Się Awaria Lewarka Zmiany Biegów.

Dziś zauważyłem że drążek zmiany biegów na jałowym biegu lub przy wysprzęgleniu jest bardzo luźny. Wysokiej klasy zamiennik stan techniczny: W celu ściągnięcia gałki zmiany biegów w citroen picasso należy mocno ciągnąć ją w górę.

Gałka Jest Jedynie Wciśnięta Na Drążek Zmiany Biegów.

Pokrowiec na gałkę zmiany biegów został przygotowany z prawdziwej skóry, dlatego cechuje go dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz jest przyjemny w dotyku. Gałka zmiany biegów producent / jakość: Drążek zmiany biegów najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts